تولید محتوای گردشگری

شرکت عمونوروز با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در بخش‌ محتوا، خدمات خود را در زمینه‌های تدوین استراتژی و بازاریابی محتوایی با رویکرد خلاقانه در بسترهای گوناگون ارائه می‌نماید. همچنین راه‌اندازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی در رسانه‌های مختلف و خدمات گردشگری هنری شامل فیلم‌های مستند و یا تبلیغاتی، پادکست‌های صوتی، موسیقی، عکس و برنامه‌های رادیو – تلویزیون اینترنتی در حوزه سفر از دیگر خدمات شرکت عمونوروز در این زمینه است.

 

 

مروری بر برخی از فعالیت‌های شرکت سفرهای عمونوروز

و‌ب‌سایت گردشگری ایران
وب‌سایت پرشیا ادوایزر به نشانی www.persiaadvisor.travel و با شعار «شما دعوت هستید!» به‌عنوان یک وب‌سایت تخصصی به زبان انگلیسی با هدف معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری ایران به گردشگران بین‌المللی راه‌اندازی شده است.

سامانه رزرواسیون آنلاین عمونوروز
وب‌سایت www.amunowruz.com با قابلیت رزرو انواع خدمات گردشگری همچون پرواز، هتل و تور، خدمات آنلاین خود را به گردشگران داخلی و بین‌المللی ارائه می‌دهد. این وب‌سایت علاوه‌بر بستر مناسب جهت تجربه انواع سفر به گردشگران، فرصت بهره‌مندی از خدمات متنوع گردشگری عمونوروز را نیز برای فعالان این صنعت فراهم می‌آورد.

وب‌سایت گردشگری کیش
وب‌سایت کیش ادوایز به نشانی www.kishadvisor.com مجموعه‌ای کامل و جامع برای معرفی جاذبه‎ها، امکانات و خدمات گردشگری جزیره زیبای کیش است.اساس و ساختار کیش ادوایزر بر آرا و نظرات گردشگران و کیشوندان استوار است تا این مجموعه بتواند به مرجعی مطمئن برای راهنمایی و انتخاب آگاهانه از ارائه خدمات سفر و گردشگری در حوزه‌های اقامت، رستوران، حمل و نقل، تفریحات، مراکز خرید و سایر موضوعات مرتبط در جزیره زیبای کیش تبدیل شود.

– مجموعه کتاب‌های راهنمای سفر عمونوروز: نگارش و انتشار مجموعه کتاب‌های «راهنمای سفر عمونوروز» به‌منظور معرفی مقاصد گوناگون از دیگر برنامه‌های تولید محتوای این شرکت به‌شمار می‌رود.

کتاب راهنمای سفر به ایران
این کتاب نخستین اثر از مجموعه کتاب‌های راهنمای سفر شرکت عمونوروز است که تدوین آن در مدت زمان بیش از سه سال، با تلاش تیمی متشکل از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه‌ گردشگری و رشته‌های مرتبط به اتمام رسید.در تدوین این اثر، مطالعات و بررسی‌های جامع از نمونه کتاب‌های موفق راهنمای سفر در عرصه بین‌المللی از جمله لونلی‌پلنت (Lonely Panet)، راف‌گایدز (Rough Guides)، دی‌کی (DK) و … صورت گرفته است و به منظور اشراف بهتر استفاده‌کنندگان، در کنار متن، قالب‌های‌ محتوایی دیگر همچون عکس، اینفوگرافیک و نقشه نیز به خدمت گرفته شده‌اند.
کتاب راهنمای سفر به ایران از شرکت عمونوروز، دربرگیرنده سرفصل‌هایی همچون تاریخ، میراث‌جهانی، اقوام و عشایر، ادیان، زبان و گویش، صنایع‌دستی، معماری، جاذبه های گردشگری و معرفی استان‌ها است که در زمینه سفر به ایران اطلاعات کاربردی و مورد نیاز را به گردشگران بین‌المللی ارائه می‌نماید.

کتاب راهنمای سفر به جزیره کیش
کتاب راهنمای سفر به جزیره کیش، دومین کتاب از مجموعه کتاب‌های راهنمای گردشگری شرکت سفرهای عمونوروز است. این کتاب نگاهی جامع به نخستین قطب گردشگری تفریحی کشور ایران دارد تا بتواند راهنمایی موثر برای گردشگران و علاقه‌مندان به سفر به این جزیره مرجانی باشد.این کتاب دربرگیرنده موضوعاتی چون تاریخ، فرهنگ بومیان کیش، جاذبه‌ها، معرفی مراکز خدمات گردشگری مانند هتل‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، مراکز خرید و … است.

مجله الکترونیکی
مجله الکترونیکی عمونوروز دو نوبت در سال منتشر می‌شود؛ پنج مهر همزمان با روز جهانی گردشگری و یک فروردین همزمان با نوروز ایرانی. این مجله به معرفی موضوعاتی در حوزه سفر و شرح فعالیت‌های شرکت عمونوروز