تور روسیه Russia Tour

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پکیج‌ تورهای روسیه با همکاران بخش تورهای خارجی عمونوروز تماس بگیرید: ۹۱۰۰۷۷۹۰-۰۲۱

جزییات تور

شهر مبدأ: تهران
درجه سختی: سبک
خدمات تور: ⭐پرواز رفت به مسکو و برگشت از سنت پترزبورگ
⭐۸ شب اقامت در بهترین هتل‌های چهار و پنج ستاره با صبحانه
⭐۳ شب مسکو
⭐۵ شب سنت پترزبورگ
⭐دو روز گشت کامل با ناهار
⭐ترانسفر فرودگاهی
⭐لیدر مجرب
⭐ویزای توریستی
⭐بیمه مسافرتی
⭐۱ بلیط قطار لوکس ساپسان سریع السیر بین مسکو و سنت پترزبورگ
⭐سیستم الکترونیکی ویسپر
⭐ورودیه گشت ها
بلیط رفت و برگشت
ترانسفر به فرودگاه
ترانسفر به هتل
ویزای توریستی
تور لیدر فارسی زبان
ترانسفر بین شهری
اقامت در هتل
وعده غذایی
گشت شهری
بیمه مسافرتی

کشورهای مورد بازدید:

  • روسیه

شهرهای مورد بازدید:

  • سنت پترزبرگ
  • مسکو

شرح

تور روسیه همراه عمونوروز

سفر به پهناور‌ترین کشور دنیا و دیدن جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بی‌نظیرش می‌تونه یکی از به یادموندنی‌‌ترین تجربیات زندگی‌تون رو تشکیل بده.

روسیه کشوری پهناور و سرد در شمال اوراسیا و سرزمین شگفتی‌های طبیعی، تالار‌های مجلل و کلیسا‌های با شکوهه. در تور روسیه علاوه بر دیدن جاذبه‌های طبیعی شگفت‌انگیز می‌تونید در بین مکان‌های با شکوهی قدم بزنید که از دل داستان‌های ادبیات روسیه بیرون اومدن.

کشور روسیه بدلیل وسعت زیادش تعداد زیادی از جاذبه‌های معروف گردشگری جهان رو در خودش جای داده. جاذبه‌هایی مثل ارمیتاژ بزرگترین موزه دنیا با آثار تاریخی بی‌نظیرش از جای جای دنیا یا کلیسای سنت باسیل با معماری شگفت‌انگیزش.

در تور روسیه با عمونوروز همراه باشید تا گشتی در دو شهر با شکوه روسیه، سنت پترزبورگ و مسکو و جاذبه‌های معروف‌شون بزنیم.

در این تور 8 شب و 9 روز قراره از میدان سرخ معروف‌ترین میدان جهان در شهر مسکو دیدن کنیم و گشتی در چند ایستگاه تاریخی مترو که در میراث جهانی ثبت شده‌اند بزنیم و همچنین سری هم به مقبره لنین و خیابان زیبای آرارات بزنیم. نمای بیرونی کلیسای واسیلی مقدس، مرکز خرید تاریخی گوم، نمای دیدنی ساختمان موزه تاریخ روسیه، باغ الکساندر، آرامگاه سرباز گمنام و مراسم تعویض سرباز هم از جاذبه‌های معروف مسکو هستن که قراره در تور روسیه ازشون دیدن کنیم.

در سفر به شهر سنت پترزبورگ هم قصد داریم در میان بنا‌های با شکوه در خیابان تاریخی این شهر قدم بزنیم و به میدان نیکلای، جزیره‌ی واسیلی، ستون های فانوس دریایی و نمای ساختمان باستانی بورس بریم و مجسمه‌های دیدنی روسیه رو ببینیم. توی این شهر گشتی هم در بندرگاه قدیمی این شهر و مکان‌های دیدنی اطرافش می‌زنیم و به دیدن کلیسای با شکوه کازان می‌ریم.

در تور روسیه به همراه عمونوروز گشتی در میان مناظر دیدنی روسیه بزنید، طعم غذاهای روسی مثل بیف استراگانوف رو تجربه کنید و عروسک‌های دوست داشتنی ماتروشکا رو به عنوان سوغاتی از این سفر به یادموندنی همراه خودتون کنید.

عمونوروز در مسیر سفر به روسیه همراه شماست تا لحظات شیرین و به یادموندنی‌ای رو براتون در تور روسیه رقم بزنه.

گشت شهری مسکو همراه یک وعده ناهار

گشت‌ها شامل: ⭐بازدید از مترو تاریخی و دیدنی شهر مسکو (دو ایستگاه). بازدید از میدان زیبای سرخ. نقطه صفرشهر مسکو. نمای بیرونی کلیسای واسیلی مقدس. بازدید از مقبره لنین. مرکز خرید تاریخی گوم. بازدید از نمای دیدنی ساختمان موزه تاریخ روسیه. باغ الکساندر. آرامگاه سرباز گمنام و مراسم تعویض سرباز. بازدید از خیابان زیبای آربات

 

 

گشت شهری سنت پترزبورگ همراه یک وعده ناهار

گشت‌ها شامل: ⭐بازدید از خیابان تاریخی نفسکی. بازدید ازکلیسای کازان. کلیسای خون ریخته شده. میدان اسحاق. تندیس نیکلای اول. نمای دیدنی کلیسای اسحاق. تندیس پتر کبیر. بازدید از میدان کاخی. جزیره ی واسیلی. ستون‌های فانوس دریایی و نمای ساختمان باستانی بورس.