۵ لوکیشن برتر عکاسی برای عاشقان بهار

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۴ دقیقه

زیباترین عکس بهاری‌تان را در کجا ثبت کردید؟ 

شاید فصل بهار و وجود لوکیشن‌های رنگارنگ و چشم نواز، یک زمان مناسب برای ثبت قاب‌های زیبای عکاسی‌ست که پس از گذر زمان نیز به اندازه همین اکنون، از یادآوری حضور در این فضاهای بکر و ناب و تجربه لحظاتی به یادماندنی خشنود شویم و لذت ببریم. در این مطلب پنج لوکیشن که در فصل بهار این قاب‌های زیبا را به شما هدیه می‌دهند معرفی کردیم…

عکس: misipix@

جنگل فندقلو، اردبیل

این جنگل بعنوان یک ییلاق سرسبز و پر از گل در استان زیبای اردبیل شناخته می‌شود. جالب است بدانید این امکان وجود دارد که در وسط عکاسی‌ یا هنگام تجربه لذیذ خوردن میوه‌های جنگلی بصورت اتفاقی یک عدد گوزن زیبا نیز در قاب تصویر شما حضور پیدا کند ولی آن چیز که لذت بخش است مهمه تجربه‌ی ناب حضور در این فضای رویایی‌ست!

عکس: namin_va_namini@

رودبار، گیلان

اسم رودبار که در فصل بهار شنیده می‌شود اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد دشت‌های مملو از گل‌های زیبا و ارتفاعات پوشیده از درختان همیشه سبز زیتون است!

عکس: m.esfandiar23@

ترکمن صحرا، گلستان

ترکمن صحرا یکی از مکان‌های منحصر به فرد طبیعت استان گلستان در ایران محسوب می‌شود که در بهار، با دشت‌های مخملین، کوه‌های بلند، رودهای پر آب و جنگل‌های سرسبز خود حسابی دل از هر گردشگری می‌رباید!

عکس: __marall_@

 

عسل محله، مازندران

اگر قصد رفتن به عسل محله را دارید مسیر پیش روی شما جاده‌ی دو هزار است و پس از نزدیک به دو ساعت پیاده‌روی، دشت دریاسر است که خودنمایی می‌کند و یک قاب زیبا جهت عکاسی بهارانه هدیه این سفر ماجرجویانه خواهد بود!

کردکوی، گلستان

در کردکوی در فصل بهار تا چشم کار می‌کند گل می‌بینید و دلبری طبیعت! این منطقه زیبا در استان گلستان پر از روستاهای سرسبز و آبشارهای پر آب همراه جنگل‌های نیمه انبوه و دشت‌های وسیع است که لذت دوچندان از تماشای طبیعت بکر را به شما هدیه می‌دهد البته با یک قاب عکس ماندگار!

عکس: ghazal_family@

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *